Apie mus

„Eurasia logistics“ - profesionali logistikos specialistų komanda, savo klientams siūlanti krovinių transportavimo, sandėliavimo ir atsargų valdymo paslaugas. Logistikos įmonė „Eurasia logistics sėkmingai rinkoje dirba jau 15 metų. Mūsų ilgalaikė partnerystė ir bendradarbiavimas su Europos ir Azijos logistikos įmonėmis suteikia mums galimybę priimti greitus, saugius ir patikimus  krovinių valdymo sprendimus bei vykdyti jų kontrolę.

Gerindama klientų poreikių tenkinimą, aptarnavimą bei siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, UAB „Eurasia logistics" sukūrė ir įdiegė kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemą, atitinkančią tarptautinių standartų ISO 9001 ir ISO 14001 reikalavimus. Įmonė sistemingai dirba tobulindama savo organizaciją ir gerindama paslaugų kokybę.

„Eurasia logistics“

Profesionali logistikos specialistų komanda jūsų verslui. Mūsų ilgalaikė partnerystė ir bendradarbiavimas su Europos ir Azijos logistikos įmonėmis suteikia mums galimybę priimti greitus, saugius ir patikimus  krovinių valdymo sprendimus bei vykdyti jų kontrolę.

Reikia nuvežti krovinį ?